• 730-834-347
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Balustrady szklane

Balustrady szklane to element adresowany do wszystkich osób ceniących sobie nietuzinkowy wygląd połączony z dużą wytrzymałością materiału. Balustrady z wypełnieniem szklanym znajdują znakomite zastosowanie w przypadku schodów, balkonów, a także tarasów. Rozwiązanie cechuje się większym poczuciem swobody oraz przestronności miejsca. Firma Progresmet zajmie się zaprojektowaniem oczekiwanego wzoru, produkcją oraz montażem balustrad.
W naszej ofercie znajdą Państwo balustrady szklane z poręczą drewnianą, z poręczą ze stali nierdzewnej, z poręczą ze stali czarnej malowanej proszkowo lub bez poręczy. Jesteśmy przygotowani na najbardziej śmiałe rozwiązania, a lata doświadczeń pozwalają nam doskonale dostosowywać ofertę firmy do oczekiwań wszystkich klientów. Przy tak wszechstronnej ofercie balustrad szklanych, bez trudu znajdą Państwo interesujące rozwiązanie, które doskonale wkomponuje się w całokształt projektu.

Balustrady wykonujemy z czystego szkła, możemy użyć również folii w kolorze dzięki czemu możemy uzyskać kolorowe przyciemniane szkło.
Do produkcji balustrad stosujemy bezpieczne szkło hartowane .

ogrodzenia metalowe kielce 3